O nás

SLOVPAPER RECYCLING s. r. o.

Slovpaper Recycling s. r. o. je obchodnou spoločnosťou zabezpečujúcou nákup a predaj zberového papiera pre spracovateľské podniky. Nakúpený zberový papier od dodávateľov ďalej postupuje priamo pre spracovateľské organizácie - zákazníkov spoločnosti. Ide teda o ,,NÁKUP A PREDAJ PAPIERA, KTORÝ SA NAĎALEJ ZHODNOCUJE,,. 

Spoločnosť Slovpaper Recycling s. r. o. sa od apríla 2017 stala dcérskou spoločnosťou Mondi SCP Ružomberok a. s., ktorý je najväčším spracovateľom dreva a najväčším výrobcom papiera na Slovensku. Slovpaper Recycling s. r. o., bude od konca roka 2020 zásobovať zberovým papierom predovšetkým Mondi SCP Ružomberok a. s., kde v súčasnosti prebieha výstavba najmodernejšieho papierenského stroja (PS19) v Európe.  Zo zberového papiera sa tu bude vyrábať kartónový papier s bielym povrchom, čo znamená, že zo zberového papiera z celej krajiny, sa vytvorí produkt s vysokou pridanou hodnotou. 

...

Nakupujeme         .   Recyklácia         .    Fotogaléria          .    Často kladené otázky            .     Užitočné pojmy        .   Užitočné dokumenty            .     Informácie k fakturácii